/

שילוט

/

עמוד הבית

האם אתם רוצים לזכות בקהל חדש? להגדיל את הרווחים? לשפר את הדימוי שלכם? נצלו את הפרסום היעיל, הזול והעמיד ביותר - פרסום בתנועה! אנשי המקצוע של פיקסלס יעזרו לכם להפוך לעסק מוביל.

לא סוד, שכל עסק רוצה להרוויח ולמכור. פרסום מגדיל את ההכרה בשרותים או מוצרים של עסק ותורם למעשה, להשגת המטרה העיקרית של העסק - למכור.

פרסומאים ואנשי שיווק עוזרים להגיע לקהל חדש ולשווקים חדשים. מומחים אלה מנתחים עסק על פי יעדו, מיקומו וזמני עבודתו, על מנת לבחור את הנתיבים היעילים ביותר. בדרכים למכירה מוצלחת - פרסום על רכב במקומות המובילים. עובדה שהרכב פרטי או ציבורי נע כל הזמן ומגיע לאזורים שונים בעיר/ בארץ, אומר שהוא מגיע לקהל רחב יותר, לעומת פרסום נייח הנמצא ללא הרף במקום אחד.

מיתוג רכבים

פיקסלס מתמחה בפרסום על רכבים מכל סוג - אנחנו עובדים באופן מקצועי, פרטני, ביעילות. העובדים שלנו בעלי ניסיון רב בפרסום מסוג זה, ייצרו פרויקט פרסום בולט, יוצא דופן, ועמיד לתנאי חוץ.

בעבודתנו אנו לוקחים בחשבון את רצונות הלקוח ותכונות רכבים, בוחרים את הטכנולוגיה האופטימלית למטרות הלקוח.

פרסום על כלי תחבורה (מיתוג רכבים) מהווה ערוץ מוצלח לשיווק העסק.

החברה משתמשת במיתוג רכב תחדיר מודעות למותג שלה ותשיג הכרה, במעגל גדול יותר של לקוחות פוטנציאלים.

  • ניתן לשלט רכב שלם
  • חצי רכב
  • רבע או חלק מסויים
  • ע”פ תכנית העיצובית
  • מדבקות ויניל לרכב לחיתוך צורני
  • מדבקות ויניל מחזיר אור
  • מדבקות סיליקון תלת מימדיות
  • מדבקות ויניל תעלות להדפסה Free Buble

 

היקף גדול של קהל יעד

עמידות

 

זה אחד היתרונות העיקריים של סוג פרסום זה. בואו נחשוב מי קורא את המידע שמפורסם על כלי תחבורה? בעצם, אין כמעט קבוצה של אנשים, שלא נחשפת לפרסום מסוג זה.

התושבים, האורחים, תיירים, נהגים מכל רחבי הארץ מסתכלים, סורקים, וסופגים את האינפורמציה ש”משדרת” מאוטובוסים, מוניות שרות, משאיות, רכבים פרטיים.

לפרסום על כלי תחבורה ציבוריים עורך חיים ארוך יותר, מפני שרכבים כמו אוטובוסים, רכבות, חשמליות, מוגנים על פי החוק להגנת הרכוש הציבורי, בעלי רכבים פרטיים מפקחים על התחבורה אישית, עושים ביטוח. לעומת זאת באנרים, עמודי פרסום, פוסטרים ושלטי חוצות סובלים מהתקפות וונדליזם לעיתים קרובות.

מרחב ליצירתיות

בשל אופי הלא שגרתי של גישה עצמה, עיטוף רכב בתכנים פרסומיים יוצר אפשרות ליישם רעיונות מקוריים ביותר, על ידי שימוש ביתרונות וספציפיקה של צורת האוטו וחלקיו. צורת הרכבים שונה אחת מן השניה ולכן אותו פרסום נראה שונה לגמרי על סוגים שונים של רכבים. המיתוג רכבים לא נתפס כפולש, אפילו לאנשים שלא סובלים פרסום במקומות אחרים. וזו “תופעת לוואי” של רוח יצירתיות של פרסום מסוג זה.

זהו גם אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של פרסום בתחבורה. רבים אינם יודעים על כך, אך טכניקת שיווק זו תעלה פחות מכרזות או שלטי חוצות (ללא מס שילוט). פרסום על אוטו תוך זמן קצר משלם את עצמו ומחזיר את ההשקעה, מגדיל רווחים, מעלה יעילות. בעצם זה סוג פרסום הכי זול ביחס לחשיפה שהוא נותן.

זמינות

 

יתרונות של פרסום על רכבים

< מלאו פרטים למענה מיידי! >

שולח טופס...

השרת נתקל בשגיאה.

הטופס התקבל.

בין לקוחותינו:

שקיפות מלאה

מחיר סופי

ידוע מראש

תחסכו

מחירים נוחים והנחות ללקוחות קבועים

תהיו רגועים

יצור איכותי,

אספקה בזמן

 

תזמינו בקלות

ביצוע הזמנה תוך דקות ספורות.

השאר - עלינו

הדר 39 באר יעקב  |  כל הזכויות שמורות לפיקסלס  2004

 

Назад